Акція “Смілива гривня”
Ми стали активними учасниками акції «Смілива гривня»
Педагоги, батьки та учні Андріївського ліцею №2 активно долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Смілива гривня», яка покликана зібрати кошти на потреби ЗСУ. Започаткували ініціативу Національний банк України разом із партнерами.
Спільними зусиллями у нашому ліцеї було зібрано 900 грн. Ці кошти були відправлені до банку України. Маємо надію, що ця маленька часточка, принесе велику перемогу.
![Возможно, это изображение 1 человек и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/403629429_366176499220944_891572873026882984_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=tSUNiWvzJxMAX9Sno-z&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfD3G5QQt1QYDYEoh7sddc_IRVs_Cf1PR2uRfL9T5m9A7Q&oe=65691CAC)
![Возможно, это изображение 1 человек, стол и больница](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/403706058_366176542554273_1644210152971047245_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=1g8L4gd27-8AX_TkXl9&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDGNmuN57PMmOaU-9qEXgJXPK-Xs2Vq7EIVBfs1XaP7JQ&oe=65691534)